اخبار و اطلاعیه ها

شرکت مبدل انرژی پاسارگاد شرکت دانش بنیان

پذیرش شرکت مبدل انرژی پاسارگاد به عنوان شرکت دانش بنیان نوع 1 توسط معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری

ضمن تلاش از زحمات همکاران این شرکت و اعتماد مشتریان گرامی، به استحضار میرساند که شرکت مبدل انرژی پاسارگاد (مپکو) توسط کارگروه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری به عنوان عالی ترین مرجع پذیرش شرکت های دانش بنیان به عنوان شرکت دانش بنیان نوع 1 (عالی) شناخته شد. (لینک حاضر)

  PdM S-411 MCSA Motor Analyzer Toolbox

دستگاه آنالیز جریان PdM S-411

PdM S-411 MCSA Motor Analyzer Toolbox*

A Powerful, Portable Motor Monitoring Instrument for Inspection, PdM and Troubleshooting

 

BENEFITS

Maintenance experts need to minimize costs associated with unexpected motor failures and utility downtime.

The Motor Analyzer PDM S-411 is a motor troubleshooting tool that helps maintenance staff to minimize failures and maximize the runtime of machine that drives their production.

The PDM S-411 uses advanced software algorithms to monitor and assess motor conditions. This algorithm evaluates all parts of the machine while the motor is in operation. Exceptional Asset Management Unit (AMU) features makes the PDM S-411 a powerful predictive maintenance and troubleshooting solution.

 

رینگ های زمین کننده شفت موتور

رینگهای زمین کننده شفت موتور – متعلقات ضروری VFD

بلبرینگ ­های موتور هنگامی که موتور با اینورتر کار می­کند نرخ خرابی بالایی دارند. علت این مساله عبور جریانهای نشتی از بلبرینگ است.

تهیه شناسنامه تجهیزات

شناسنامه ماشین آلات، گام اول در نگهداری از آنها

 

 

 

کارخانه‌ها و شرکتهای تولیدی، بخش بالایی از سرمایه گذاری خود را در ماشین آلات و تجهیزات تولیدی انجام داده اند و علاوه بر آن، ماشین آلات سهم بالایی در خلق ارزش برای این گونه سازمانها دارند. به این معنا که بروز مشکل برای تجهیزات تولیدی، تمام جریان ارزش آفرینی در شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین مدیران شرکتهای تولیدی، باید توجه ویژه ای به نگهداری از ماشین آلات داشته باشند. یکی از اصول ابتدایی و اولیه برای این مهم، تهیه شناسنامه برای ماشین آلات و به روز آوری آن است. موضوعی که در این مطلب به آن پرداخته ایم.

تعمیرات و نگهداری

انواع برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات

 

امروزه در اكثر صنایع كشورمان انجام برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات با عنوان PM مطرح می باشد و در واقع تشكیل بخش PM در نمودار سازمانی و تهیه نرم افزارهای مرتبط به صورت یك روش عام به كار گرفته می شود.

لیكن با توجه به رشد روز افزون علوم مختلف، محبث برنامه ریزی نگهداری وتعمیرات نیز از این قاعده مستثنی نبوده و روش های جدیدی جهت انجام برنامه ریزی ابداع شده كه از آن جمله می توان به CMMS و یا سیستم مكانیزه مدیریت نگهداری و تعمیراتComputerized Maintenance Management System اشاره نمود. برخی از موضوعات كلی كه در این روش مطرح می باشند در ذیل عنوان شده اند. ( در این متن از نت به عنوان مخفف نگهداری و تعمیرات استفاده شده است)

پاسخ ضربه الکتروموتور با آنالیز جریان الکتروموتور

.. شرکت مبدل انرژی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات نوین پایش وضعیت و آنالیز جریان با دستگاه MCSA  ...

تخمین پاسخ ضربه الکتروموتور 

ЧТО-ТО НЕ ТАК یک اصطلاح روسی است برای زمانی که "یک چیزی آنچه باید باشد نیست!"

یکی از موارد اساسی که در بازرسی های دوره ای و تست های دوره ای الکتروموتورها بسیار حائز اهمیت است شناسایی تغییرات جزئی در مدار معادل الکتروموتور میباشد .

آنالیز جریان الکتروموتور

... شرکت مبدل انرژی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات نوین پایش وضعیت و آنالیز جریان با دستگاه MCSA  ...

مقدمه ای بر مراقبت وضعیت و کاربرد و مراحل اجرائی آن در صنعت

پایش وضعیت آنالیز جریان الکتروموتور و بررسی وضعیت یاتاقان

... شرکت مبدل انرژی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات نوین پایش وضعیت و آنالیز جریان با دستگاه MCSA  ...

بررسي روشهاي تشخيص عيب ياتاقانها در راستاي تعميرات پيشگويانه

بي ترديد ياتاقانها يكي از اجزاء بسيار پر كاربرد در صنعت هستند. بدليل كار پيوسته و مداوم، اين اجزاء استعداد زيادي در جهت خرابي دارند. در اين مقاله سعي شده است كه انواع روشهاي تشخيص عيب ياتاقانها به صورت كلي مورد بررسي قرار بگيرند.

ارائه چك ليستي جهت ارزيابي نرم افزارهاي نگهداري و تعميراتCMMS

... شرکت مبدل انرژی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات نوین پایش وضعیت و آنالیز جریان با دستگاه MCSA  ...

ارائه چك ليستي جهت ارزيابي نرم افزارهاي نگهداري و تعميرات CMMS

مكانيزه نمودن سيستمهاي اطلاعاتي مستلزم برنامه هاي كامپيوتري بوده كه به طورسيستماتيك طراحي ، ساخت و پياده سازي گردد. هرروزه تنوع وسيعي ازنرم افزارها مربوط به انواع سامانه هاي اطلاعاتي به بازار عرضه گردد. 

... شرکت مبدل انرژی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات نوین پایش وضعیت و آنالیز جریان با دستگاه MCSA  ...

ارتقاء برنامه نگهداری و تعمیرات الکتروموتور‌ها

با توجه به جایگاه ماشینهاي دوار الکتریکی و سهم عمده آنها در تولید و صنعت ، توجه متولیان امر به این عناصر خط تولید جلب شده و از آنجائیکه نقش نگهداري ، کاهش هزینه هاي تعمیراتی و افزایش طول عمر مفید دستگاهها در سود آوري یک واحد صنعتی برکسی پوشیده نیست ،

صفحه‌ها

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، مبدل انرژي پاسارگاد