پذیرش شرکت مبدل انرژی پاسارگاد به عنوان شرکت دانش بنیان توسط معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری

شرکت مبدل انرژی پاسارگاد شرکت دانش بنیان

پذیرش شرکت مبدل انرژی پاسارگاد به عنوان شرکت دانش بنیان نوع 1 توسط معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری

ضمن تلاش از زحمات همکاران این شرکت و اعتماد مشتریان گرامی، به استحضار میرساند که شرکت مبدل انرژی پاسارگاد (مپکو) توسط کارگروه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری به عنوان عالی ترین مرجع پذیرش شرکت های دانش بنیان به عنوان شرکت دانش بنیان نوع 1 (عالی) شناخته شد. (لینک حاضر)

به همین جهت لازم میدانیم از زحمات همکاران متخصص و متعهد این شرکت که تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین راه حل های فنی و اجرایی به منظور تامین صرفه و صلاح کارفرمایان گرامی به انجام رسانده اند و همچنین اعتماد مشتریان و کارفرمایان این شرکت که با حسن نظر رفع نیازهای فنی خود را به این شرکت واگذار نموده اند تشکر و قدردانی نمائیم.

امید است همچنان بتوانیم در رفع نیازهای فنی و تامین منافع کارفرمایان گرامی در همه زمینه ها موثر و توانمند ظاهر شده و ارزش افزوده ناشی از صرفه جویی در هزینه های تعمیراتی و توقف ناخواسته را نصیب مشتریان خویش نمائیم.

همچنین ارائه تکنیک های به روز، پیشرفته و نوآورانه که نیازهای کارفرمایان را در زمینه ماشین های قدرت، الکتروموتورها، تعمیرات و نگهداری، پایش وضعیت و یکپارچگی تجهیزات مرتفع نماید همواره از افتخارات این شرکت خواهد بود.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، مبدل انرژي پاسارگاد