تعمیرات پیش بینانه و پیشگیرانه

تعمیرات پیش بینانه و پیشگیرانه آنالیز جریان الکتروموتور MCSA

... شرکت مبدل انرژی پاسارگاد ارائه دهنده خدمات نوین پایش وضعیت و آنالیز جریان با دستگاه MCSA  ...

تعمیرات پیش بینانه و پیشگیرانه

برنامه های نگهداری پیش گیرانه و پیش بینانه باید بصورت مناسبی مهندسی شده و اجرا شوند. این برنامه ها میتوانند بالانس مناسبی بین هزینه و خسارت ناشی از خرابی تجهیزات و هزینه نگهداری پیشگیرانه آنها برقرار کنند که نهایتاً هزینه های متحمل شده کارفرما حداقل شوند. هزینه های مالکیت یک تجهیز در صنایع از سه عامل عمده تشکیل میشوند 

1- هزینه های تامین اولیه

2- هزینه های جاری در طول عمر تجهیز

3- هزینه های نگهداری

هزینه های نگهداری شامل جمع هزینه تجهیزات یدکی، هزینه های لازم برای تعویض و تعمیر قطعات، هزینه های بازرسی دوره ای و هزینه های مربوط به خسارت ناشی از توقف تولید مادامی که تجهیز در حال تعمیر است میباشد. برنامه های تعمیر و نگهداری مجموعه اقداماتی است مجموعه اقداماتی است که ضمن افزایش طول عمر کاری تجهیز از توقفات ناخواسته جلوگیری خواهد نمود.

دو رویکرد برای این منظور همواره متصور است

1- تعمیر بعد از آنکه ایرادی حاصل شد.

2- تعمیر بلافاصله بعد از اینکه نشانه های اول عیب ظاهر شد.

پرواضح است که رویکرد اول شامل تعمیرات طولانی تر و توقف طولانی تر واحد، صرف اقلام یدکی بیشتر به دلیل گسترش عیب و خسارت، صرف هزینه تعمیرات بالاتر است.

شرکت مبدل انرژی پاسارگاد با دارا بودن تجربه طولانی در امر تعمیرات و نگهداری یشگیرانه و پیش بینانه  برنامه های تعمیرات و نگهداری پیش گیرانه و پیش بینانه را برای صنایع مختلف تدوین و ارائه نموده است.

اجرای این برنامه ها میتواند توسط پرسنل این شرکت و یا  توسط پرسنل نگهداری و تعمیرات کارفرما و با مدیریت شرکت مبدل انرژی پاسارگاد انجام شود.

جهت اطلاع بیشتر در رابطه با اصول تدوین برنامه های نگهداری و تعمیرات پیش بینانه و پیشگیرانه مطالعه فایل پیوست خالی از فایده نخواهد بود.

دانلود 

افزودن دیدگاه جدید

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، مبدل انرژي پاسارگاد